Dowcipy są najlepszym sposobem aby poprawić sobie i bliskim humor
- ponad 100 kategorii
Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Mamy najlepsze Opisy GG do komunikatorów. 15.000 najlepszych Opisów na GG... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Znajdziesz w serwisie życzenia urodzinowe, imieninowe, świąteczne, ślubne, sylwestrowe... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Wierszyki są najlepszym sposobem aby wyrazić słowami wiele pięknych rzeczy naszym bliskim... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe

Kategoria: Dzień Kobiet (21) Kategoria: Dzień Kobiet (21)
Dodał: Admin [18284]
Bądź piękna, jak róża i skromna jak fiołek. Zawsze jasna i wesoła, dobra jak aniołek.
5.56
Dodał: Admin [18284]
Przyjmij życzenia Babo Kochana od drugiej baby z samego rana, niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo aby do wiosny...
5.71
Dodał: Admin [18284]
Życzę Ci abyś odnalazła w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach, wielkość natchnienia, a w sobie miłość.
5.18
Dodał: Admin [18284]
Życzenia na Dzień Kobiet, mojej kochanej Pani, składa...
5.24
Dodał: Admin [18284]
Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła, bądź zawsze szczera, miej wszystkie miłe zalety, niech z Ciebie wyrośnie ideał kobiety.
5.13
Dodał: Admin [18284]
Kochana, stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesów, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.
5.04
Dodał: Admin [18284]
W dniu Twojego święta, chciałem Ci powiedzieć, że jesteś dla mnie najdroższa pod niebem!
5.03
Dodał: Admin [18284]
Z okazji tego szczególnego dnia, chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego, spełnienia wszyskich marzeń, zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu.
5.08
Dodał: Admin [18284]
Z okazji Dnia Kobiet, pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku, uśmiech na Twej twarzy, gościł tak samo często, jak w tym dniu.
5.05
Dodał: Admin [18284]
Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet, życzę Wam... wspaniałe, niepowtarzalne Panie!
5.07
Dodał: Admin [18284]
Marzec wyjął grosik srebrny, Teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, Kupić bukiet na Dzień Kobiet.
5.26
Dodał: Admin [18284]
Ty obchodzisz święto swoje, Ja na warcie musze stać. I życzenia na tę chwilę, Tylko stąd Ci muszę słać.
5.08
Dodał: Admin [18284]
Z okazji tego szczególnego dnia, chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego. Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu.
5.08
Dodał: Admin [18284]
Raz do roku jest taki dzień, Który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety panie i matki, W dniu tym dostają pachnące kwiatki. Ja kwiatów nie mam dla Ciebie, Tylko przesyłam w życzeniach sam siebie.
5.20
Dodał: Admin [18284]
Jesteś Kobietą mego życia, jesteś Kobietą moich marzeń. Długa droga do zdobycia, gdy o Tobie wszyscy marzą. Wplatam palce w Twoje najdelikatniejsze dłonie, przychodzę co dzień by, ugasić serce, co płonie. I nie mogę zapomnieć o Tobie, ja bez Ciebie nic nie zrobię!
5.03
Dodał: Admin [18284]
Z bukietem róż nie mogę przyjść, by złożyć Ci życzenia, Lecz w słowach Tych myśli, niech się spełnią Twe marzenia, Dużo sukcesów oraz radości, Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń, moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci...
5.32
Dodał: Admin [18284]
Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt, dziewczęcy urok, wdzięk i takt. I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie, za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym.
5.07
Dodał: Admin [18284]
Bądź bardzo mądra, Bądź bardzo miła, Bądź zawsze szczera, Miej wszystkie miłe zalety, Niech z Ciebie wyrośnie, Ideał kobiety.
5.06
Dodał: Admin [18284]
W dniu Twojego święta, chciałem Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie, najdroższa pod niebem.
5.10
Dodał: Admin [18284]
Kochana, 100 lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesu, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.
5.09
1 2